Sever Klima; ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe kısa zamanda büyüyen, gelişen öncü firmalardan biridir. 1998 yılında Şanlıurfa’da faaliyete geçen firmamız, sektördeki gelişmeleri gözleyerek, yatırımlarını  planlayıp ve uygulayarak hedefine doğru ilerlemektedir. Bu çalışmaların ve  emeklerin bulunduğumuz noktaya gelmesindeki  en büyük etken samimiyetimiz ve değerlerimize olan saygımızdır.

Samimi, dürüst, şeffaf, gelişmeye hevesli, sorumluluk sahibi bir firma kurarak sizlerle birlikteliğimize başladık ve bugünlere  bu değerler ile ulaştık.

Kuruluşundan bu yana hızla büyüyen ve kadrosunu genişleten firmamız bu büyüme ve genişlemenin yanı sıra içindeki değerlere de her zaman sahip  çıkmıştır. İnançla başladığımız bu işte; satış pazarlama ve servis kimliğimize 2004 yılı itibari  ile üretici ve  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kimliğimizi de ilave ettik. Nisan 2008 itibarı ile firmamız dünyanın önemli klima üreticilerinden  Fuji Electric ’in tüm modellerini satışa sunmuştur.

Isıtma,soğutma ve havalandırma sektöründe verdiği hizmetlerle yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Sever, doğanın ve doğal kaynakların korunmasına büyük önem vermektedir.  Enerji fiyatlarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine  ulaştığı günümüzde sever olarak tüketicilerimize doğaya dost 410A gazlı enerjiyi etkin bir şekilde kullanabilen DC İnverter klima sistemleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız.Çevreye duyarlı, ekonomik ve sorunsuz çalışan bu sistemler siz  tüketicilerimize  yüksek verim ve düşük enerji tüketimi ile tasarruf ve konforu birlikte sunmaktadır.

Bütün bu çalışmaların yanı sıra sizlere daha fazla  noktada ulaşabilmek için dağıtım kanallarımızı arttırarak  150'ye yakın satış noktamız ve 190’a yakın servisimizle sizlere en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Amacımız sektörde kendi konumuzda ilk akla gelen olmaktır.Mersin de inşaatı devam etmekte olan  2009 yılında tamamlanmasını planladığımız plazamız ile  satış ve servis departmanlarımızı daha da büyütüp   verim ve hizmet kalitemizi arttırarak  müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak  ilk  önceliğimizdir.  


MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek tercih edilebilirlik seviyesini yükselterek aranılır ve ulaşılabilir bir  marka olmaktır.

VİZYONUMUZ

Klima sektöründe Türkiye’ nin lider kuruluşlarından biri olmaktır

Bizleri destekleyen ve bu ailenin parçası olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz..

 

 

FUJI ELECTRIC KLİMA | Türkiye Distribütörü SEVER KLİMA |